Kasutusvaldkonnad

  • Tavakasutajad

  • Me kõik oleme mures oma lähedaste turvalisuse pärast ning seetõttu püüame pakkuda parimaid ohutussüsteeme. Mobileye hoiatussüsteemi peamine komponent on kerge vaevaga esiklaasile paigutatav kaamera, mille abil jälgitakse eespool toimuvat. Videopilti töödeldakse keeruliste algoritmide abil protsessoris EyeQ2™ .Mobileye jälgib pidevalt teed ning annab sõidukijuhile ohuolukorra tekkimisel koheselt märku, muutes sellega meie keskkonda oluliselt ohutumaks. Lisaks võib mainida, et võreldes Mobileye -ga paljude autotootjate lisavarustusena pakutavad sarnased süsteemid on kokkuvõttes kallimad, iga lisafunksioon maksab eraldi, neid saab lisada ainult uue auto tellimisel ja nende valik on tingimuslik teisest lisavarustusest.

  • Kindlustusfirmad

  • Mootorsõidukite kindlustusturul pidevalt tiheneva konkurentsi ning kindlustusjuhtumite kasvamise ajal võimaldavad Mobileye tooted kasvatada kliendi lojaalsust läbi klienditeeninduse, mis on suunatud kahjukäsitlemise asemel õnnetuste ärahoidmisele. Mobileye süsteemid, integreerituna telemaatikarakendustega, võimaldavad analüüsida juhtide käitumist. Süsteem salvestab sõidureas püsimise, suunatulede kasutamise ning võimalike ohuolukordade tekkimise sageduse.Mobileye süsteem on tõhus abivahend riskijuhtimisel, ning see võimaldab luua uusi kindlustustooteid nagu näiteks „Maksa-Nii-Nagu_Sõidad“ jne.. Mobileye süsteemi kasutamine abistab ka klienti, olles liikluses „kaitseingliks“. Kujutage ette kulusid avariide korral – me suudaksime ära hoida vähemalt 30% õnnetustest.
  • Telemaatikasüsteemide pakkujad

  • Mobileye hoiatussüsteemid aitavad tõsta teie rakenduste konkurentsivõimet. Nende süsteemide kasutamine võimaldab reaalajas edastada hoiatusi juhul kui juht ei jälgi sõidurada, eirab sõdukiiruse piiranguid, ei hoia pikivahet või satub ohuolukordadesse. Seega saate oma klientidele pakkuda lisaväärtust turvatunde ning kokkuhoiu näol.
  • OEM (Originaalvarustuse tootja)

  • Mobileye monokaameratel baseeruv tehnoloogia on tunnustatud paljude autotootjate poolt ning nende arv kasvab pidevalt. Esimesed partneritena alustasid aastal 2007 koostööd Volvo,  BMW ning General Motors ning tänaseks on koostööpartnerite hulk oluliselt laienenud. Mobileye töötab praegu erinevate programmidega (MY15, 2014), kuhu on kaasatud 10 autotootjat ning selle tulemusena peaks Mobileye tooted olema integreeritud üle 100 erineva automudeliga, alates süsteemist LDW kuni adaptiivsete kiirushoidjate ning automaatsete pidurdussüsteemideni. Mobileye OEM partnerid - AUDI AG, Adam Opel AG, BMW, Chrysler, General Motors, Ford Motor Company, Honda, Hyundai Kia Motor Company, Mitsubishi Motor Company, Peugeot Citroen, Volvo, Yulon Motors, Scania